Yalın Konseri

Türk pop müziğinin 7’den 77’ye sevilen ismi Yalın'ın 1 Eylül'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da vereceği konsere sahne önü ayakta bilet 66 TL yerine sadece 33 TL!

33 TL

Detaylar

Yalın Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi’nde!

Türk pop müziğinin 7’den 77’ye sevilen ismi Yalın'ın 1 Eylül'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da vereceği konsere sahne önü ayakta bilet 66 TL yerine sadece 33 TL!
Tamamı kendisine ait olan şarkılarıyla Türk pop müziğinin en kuvvetli yorumcularından Yalın, yeni albümünden şarkıları ile 1 Eylül akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena‘da sevenleriyle buluşacak. 
Yalın, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni albüm şarkılarının yanı sıra dillerden düşmeyen şarkılarını da Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde seslendirecek.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

İlk kez 2004 yılında çıkış şarkısı Zalim ile adını duyduk.

Pop müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan parça, listeleri alt üst etti ve dillerden düşmedi.
Herkesin "Ellerine Sağlık" dediği ilk solo albüm, müzik kanallarında ve radyolarda en çok istek alan albümlerden biri oldu ve listelerin 1 numarasında yerini aldı.
Adı bu albümle aynı anda Yunanistan ve Bulgaristan'a da yayılan Yalın, geçmişten günümüze tüm şarkılarıyla Turkcell Kuruçeşme Arena'da!
  • Konser saat 21:00'de başlayacaktır.
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilirsiniz.
  • Biletinizi konserin gerçekleşeceği 1 Eylül'de Turkcell Kuruçeşme Arena'nın arka kapısındaki Bonubon standından kupon kodunuzu söyleyerek alabilirsiniz. Konserden 2 saat önce biletinizi almanızı tavsiye ederiz.
  • Satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra Biletix kuralları gereği iptal ve iade kabul edememekteyiz.
  • Bilete çevrilmeyen kuponlar kullanılmış sayılacaktır.
devamı..
33 TL

Lokasyon

42