Uyurken İngilizce Seti

Tüm Türkiye için, bilinçaltı kurgu tekniği ile uyurken İngilizce öğrenme seti "Subliminal Perception of Speaking" Bonus'a özel 9 taksitle 434 TL yerine sadece 239 TL!

239 TL

Detaylar

Tüm Türkiye için, bilinçaltı kurgu tekniği ile uyurken İngilizce öğrenme seti "Subliminal Perception of Speaking" Garanti Bankası ve tüm Bonus kredi kartlarına özel 9 taksitle 434 TL yerine sadece 239 TL!

 

Subliminal Perception Of Speaking
(Konuşmanın Bilinçaltıyla Algılanması)
Yabancı Dil öğreniminin en önemli unsuru olan Listening (Dinleme), İngilizce konuşabilmemizin en temel prensibini oluşturuyor. Yıllardır dilbilgisi eğitimi almamıza rağmen, konuşamamanızın en önemli etkenin, dinleme olduğu tüm akademisyenler tarafından kabul edilmiş dogmatik bir olgudur. 
Altı yıldır İngiliz Dil Bilimciler (Linguists) tarafından titizlikle çalışmaları tamamlanan ve satışına başlanan, Subliminal Perception Of Speaking (Konuşmanın Bilinçaltıyla Algılanması) Sistemi %92’lik başarı elde ederek; İngilizce konuşma güçlüğü çeken herkesin vazgeçilmez  Dinle - Konuş seti haline gelmiştir.
Set, tamamı farklı yerlerde geçen (alışveriş, havaalanı, banka, restoran… gibi) karşılıklı diyaloglar olarak dizayn edilmiş olup, tüm diyalogların yazılı metinleri ile sunulmuştur.
Setin en önemli özelliği, özel stüdyolarda hazırlanan dinleme bölümünü kapsayan DVD’nin, elektronik ses zemini üzerine monotik ses kanallarının kurgulanmış olmasıdır.
Hem gece uyurken hem de gün içinde dinlenmesi istenen DVD’ler, bilinçaltınıza nüfuz ederek, yabancı dilde aksanıyla söylenen kelime ve cümlelerin sürekli olarak bilinçaltınızda depolanmasını mümkün kılmıştır.
Uyuduğumuzda bilinçaltımızın açık olduğu gerçeğinden yola çıkan Dil Bilimciler, uyumadan önce sesin bizi kesinlikle rahatsız etmeyeceği (uykuya geçmemizi engellemeyecek şekilde) volume’de olmasını öneriyorlar. Uykuya dalarken, 25 gün sürekli olarak dinlenmesi gereken DVD’nin, yine aynı sürede gündüz vakitleri 1 saat texte bakarak hem dinleme hem de okumanın gerçekleşmesi gerekmektedir.
Burada altı çizilen en önemli unsur, dinleme yoluyla edinilen kulak aşinalığının neticesi olarak konuşmanızı kolaylaştıracak tüm öğeleri içinde barındıran olağanüstü bir set olmasıdır.
En Belirgin Özellikler;
Seslerin içerisinde ince bir elektronik ses yazılımı (EA teknolojisi) kullanılmıştır. Bu tüm dünyada teknolojinin ses üzerinde geldiği son noktadır. Faydaları ise; beyinin alfa ve teta dalga konumlarını hesaplayarak, algıların açılmasına bilgi akışının aynı zamanda bilgi stabilizasyonunu sağlayarak teta konumundan alfa konumuna taşınmasını sağlar. Eş zamanlı olarak da kişiye ingilizce konuşmayla ilgili olarak özgüven ve telkinleri vererek algıda seçiciliğin tamamıyla oturtulmasına, özgüven eksikliklerinden kaynaklanan konuşma bozukluklarını da bertaraf eder.
Monotik bir ses boyutunda hazırlanan bu sesler, bilinçaltının alabileceği tek ses biçimidir. İlk defa bu seslerde kullanılan farklı bir teknik ise; sese yön verme teknolojisinin geliştirilmesi ve sesleri beynin, limbik sistemine oradan beynin sol bölümünde bulunan broca bölümü dil öğrenimine en ağırlıklı bölümüne hitap etmesi söz konusudur ki, buda uyurken bütün işlevlerin yapılmasına sebebiyet verecektir.
Uyurken ingilizce setinin mucizevi etkisi ise bunları istem dışı yapmanız olacaktır.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

 • Kargonuz sistemde belirtmiş olduğunuz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.
 • Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 • Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.
 • Taksit kampanyası 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taksit kampanyasına tüm Garanti Bonus, American Express, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank, Tekstil Bank ve Ticari Kartlar dahildir.
 • American Express ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ekspres Limit ile yapılan işlemlerde taksit kampanyası geçerli değildir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılmak için EVET BONUBON yazıp kart numaralarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki iadelerinizde tutar kumbaranıza yüklenecektir. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz.
 • İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.  
 • İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
 • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 
 • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
 • Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.

 

devamı..
239 TL

Lokasyon

49