Tergan İndirim Çeki

Ünlü deri markası Tergan'ın tüm mağazalarında ve tüm ürünlerde 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %20'lik indirim çeki sadece 2.99 TL!

2,99 TL

Detaylar

40. yılında Tergan'dan Bonubon kullanıcılarına müthiş bir indirim fırsatı!

 

Ünlü deri markası Tergan'ın tüm mağazalarında ve tüm ürünlerde 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %20'lik indirim çeki sadece 2.99 TL!
Deride bir numaralı marka Tergan'ın yaz indirimleri sizi serinletecek!
Bayan-erkek ayakkabıları, çantaları ve aksesuarlarının tümünde geçerli olan bu indirim çekiyle müthiş avantajlar sizleri bekliyor!
Ayakkabı ve çantaların yanı sıra el yapımı cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları en şık tasarımlarla size sunuluyor!
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

Tergan, 1972 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı müşteri isteklerine uygun tasarımları ve kalitesiyle önde gelen deri üreticileri arasında yerini almıştır. Tasarımlar Tergan'ın kendi bünyesinde bulunan yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. Tergan'ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ayakkabı, babet, sandalet ve terliklerde ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar yer almaktadır.

Tergan, Türkiye genelinde bulunan 32 mağazası ve cornerlarıyla hizmet vermektedir.
  • İndirim kuponunuz tüm Tergan mağazalarında, 18 Ağustos 2012 itibarıyla bütün ürünlerde 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Mağazalarda tüm müşterilere uygulanan indirimler üzerinden ekstra indirim sağlamaktadır. Şu an mağazalarda geçerli olan tüm indirimler üzerinden kuponunuzla %20 indirim daha alabilirsiniz.
  • Sadece mağazalarda geçerlidir, online alışveriş sitesinde kullanılamaz.
  • 18 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.
devamı..
2,99 TL

Lokasyon

42