Big Thunder Araba

Techtoys'dan, Big Thunder TK-110 Serisi Kablosuz Kumandalı Araba 179 TL yerine sadece 82.90 TL!

82,90 TL

Detaylar

Techtoys'dan, Big Thunder TK-110 Serisi Kablosuz Kumandalı Araba 179 TL yerine sadece 82.90 TL!

 

Kolay Kullanım
Techtoys'dan, Big Thunder TK-110 Serisi Kablosuz Kumandalı Arabayı kullanmak son derece kolay ve eğlencelidir. Esnek ve sağlam yapısı ile çarpma ve düşmelere karşı dayanıklıdır. 1:10 çlçüleri ile her yerde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Hareketi ile yanan ışıkları sayesinde karanlık ortamlarda bile kendini belli eder.
Özel Dizayn
Techtoys'dan, Big Thunder TK-110 Serisi Kablosuz Kumandalı Araba özel dizaynı ve değişik renk seçenekleri ile her yaştan herkese hitap eder. Canlı beyaz rengi ile sizi mutlaka etkileyecektir.
Süper Performans
Techtoys'dan, Big Thunder TK-110 Serisi Kablosuz Kumandalı Arabada kullanılan Japon motorlar sayesinde eğlenceniz asla yarı yolda kalmayarak, her zaman en iyi performansı yakalarsınız. Kumanda üzerinden arabayı ileri-geri, sağa-sola hareket ettirebilir ve süspansiyon özelliği ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti KDV hariç İstanbul içi 3.50 TL, İstanbul dışı 6.20 TL’dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
  • Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.
  • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki iadelerinizde tutar kumbaranıza yüklenecektir. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.  
  • İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
  • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 
  • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
  • Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.
devamı..
82,90 TL

Lokasyon

49