Çikolata Paketi

Chocolat İstanbul'dan Sevgililer Günü'ne özel, beyaz, bitter ve sütlü çikolatadan oluşan 300 gramlık Çikolata Paketi 90 TL yerine sadece 39,90 TL!

39,90 TL

Detaylar

Sevgililer Günü’ne az kaldı. Kargonuzun en hızlı şekilde size teslim edilmesini ister misiniz? 
16:00’ya kadar olan siparişlerinizi aynı gün içerisinde, daha sonra olan siparişlerinizi takip eden günün sabahında İstanbul içi her adrese teslim edebiliyoruz. Kurye ücreti 15 TL’dir.

 

Chocolat İstanbul'dan Sevgililer Günü'ne özel, beyaz, bitter ve sütlü çikolatadan oluşan 300 gramlık Çikolata Paketi 90 TL yerine sadece 39,90 TL!

 

30 gramlık kalıplarda hazırlanan bu özel çikolatalar, içleri sütlü çikolatalı ganaj dolguludur. Ayrıca üzüm ve kuruyemiş içerir. 
Beyaz, bitter ve sütlü olmak üzere 3 ayrı çeşitte hazırlanan çikolatalar 300 gr ağırlığındadır. Her bir çikolata, kırmızı ya da sarı renkli çikolata kağıdına sarılmış ve uğurböceği ile dekore edilmiştir. Ürünler kendi kutusu içerisinde kurdeleyle paketlenmiştir.
Sevgililer Günü için özenle hazırlanmış bu çikolata paketini sevdiğinize armağan ederek onu bu özel günde mutlu edin!
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti KDV hariç İstanbul içi 3 TL, İstanbul dışı 4.75 TL’dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
  • Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.
  • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki iadelerinizde tutar kumbaranıza yüklenecektir. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.  
  • İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
  • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 
  • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
  • Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.
devamı..
39,90 TL

Lokasyon

47