Remedy Güzellik

Remedy Estetik ve Güzellik Merkezi sağlık ve güzellik paketleriyle göz masajından migren tedavisine ameliyatsız yüz germeden incelmeye ihtiyacınız olan uygulamalardan 49 TL'ye faydalanabilirsiniz.

49 TL

Detaylar

Remedy Estetik ve Güzellik Merkezi sağlık ve güzellik paketleriyle göz masajından migren tedavisine ameliyatsız yüz germeden incelmeye ihtiyacınız olan uygulamalardan herhangi birine 49 TL'ye faydalanabilirsiniz.
 

 • 1 seans komple vücut masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ayak masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ozon sauna - 99 TL yerine 49 TL
 • 10 aşamalı cilt bakımı - 99 TL yerine 49 TL
 • 18 seans incelme paketi - 350 TL yerine 49 TL
 • Ameliyatsız yüz germe - 99 TL yerine 49 TL
 • Lazeli göz masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • Luxopuncture ile migren tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans kaş kontürü uygulaması - 99 TL yerine 44 TL


Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

1 Seans Komple Vücut Masajı - 99 TL yerine 49 TL
(Zayıflama, Selülit Giderme, Stres Giderme veya Refroloji Masajı)

Kendinizi yenilenmiş, dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz.  Stresten arınacak, canlılık ve enerji kazanacaksınız. İncecik ve güzel bir vücuda kavuşacaksınız. İsterseniz, ayrıca özel kür ve masaj yağları ile çatlak ve selülütlere de son veriyoruz. Usta ellerle yapılan masajla, hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu, yeniden eski durumuna dönmesi sağlanır. Masaj, anatomik, fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesir meydana getiren ameliyeler manzumesidir.

1 Seans Ayak Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Reflexology Ayak Masajı İle stres, yorgunluk, uykusuzluk, migren, anksiyete gibi sorunlarınıza son verin. Reflexology kan dolaşımını hızlandırarak vücudu toksinlerden arındırır ve kas gerginliği gibi pek çok rahatsızlığa iyi gelir.

Ayak Masajı, ayaklarda bulunan sinir uçlarına uygulanır. Bu sayede vücudumuzda bulunan 62 bölge uyarılabilmektedir. Temeli akupunktura dayanmaktadır. Ayak tabanında yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkarılan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organa iletmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir. Kan dolaşımına ve bütün organlara etki eder.

Masaj sırasında kişinin verdiği tepkilerin değerlendirilmesi sonucu geçirmiş olduğu rahatsızlıklar, stres durumu ve uykusuzluk gibi sorunları konusunda bilgi sahibi olunabilir.

Reflexology: Ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilir. Reflexology ayakta reflex noktalarına, baş parmak ve diğer parmak ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir. Ayaktaki belirli reflex noktaları vücuttaki organ ve kemiklerin yansımasıdır. Bu noktalara teknik baskı uygulanarak organların ve kemik sağlığı ile ilgili organların çalışması sağlar.

1 Seans Ozon Sauna - 99 TL yerine 49 TL

Ozon Sauna ile terleyerek zayıflar, vücudunuzdaki tüm toksinlerden kurtulursunuz. Ayrıca vücudunuzda bulunan mantar gibi her türlü mikrobik durumlarda yok olur ve daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Detoks Etki: Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılır. Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla bu maddeleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Dolaşımın Hızlanması: Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır. Kalp damar sistemi zararsız bir egzersizden geçirilmiş olur. Artan kan dolaşımı tansiyon üzerine olumlu etkiler yaratırken tüm dokuların daha iyi oksijenlenmesi ve atıkların hızla uzaklaştırılmasına neden olur.

Zayıflama: Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yakılmasına yol açar. Bir seans ozon sauna 250 ila 500 kcal, harcanmasına neden olur. Yakılan kalori çıkılan ısı ve kişinin beden özelliklerine, yaşına göre değişmektedir. Sadece ter yoluyla 500 gr civarında saunaya giriş ve çıkış farkları olmaktadır.

Böbrek Fonksiyonlarına Destek: Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak: Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Hormon Sistemleri Aktive Olur: İnsan hayatında önemli rol oynayan çeşitli hormonal sistemler aktive olarak sağlıklı düzeylerde çalışması sağlanır. Zayıf çalışan hormonlar normal düzeylere gelirken insan bedeninin aşırılığa izin vermeyen kontrol sistemi sayesinde zararlı sonuçlar gelişmez.

Zindelik Etkisi: Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir.

Ağrı Giderici Etkiler: Ağrıya neden olan temelde dokularda bazı zararlı toksinlerin birikmesi, çeşitli nedenlere bağlı ödemler, dolaşım bozuklukları ve yetersizlikleridir. Isı, nem ve ozon oksijen yardımıyla artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar.

Mikroptan Arınma: İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelebilecek çeşitli mikroplara karşı korur. Fakat bir çok mantar, bakteri deriye nüfuz ederek çeşitli hastalıklara neden olur. Ozon ve oksijenin yardımıyla bu tür zararlı mikro organizmalara öldürülüp etkisiz hale getirilir. Bu sayede temiz, sağlıklı bir cilde sahip olunur.

10 Aşamalı Cilt Bakımı - 99 TL yerine 49 TL

Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir. Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur. Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

Paket İçeriği: 
Cilt Temizleme 
Tonik 
Ozonlu Buhar 
Siyah-Beyaz Nokta Temizliği 
Cilt Ütüleme 
Peeling 
Cilt Maskesi 
Krem ve Uzak Doğu Masajı

18 Seans İncelme Paketi - 350 TL yerine 49 TL
(6 Seans Yağ Eritme + 6 Seans Sıkılaşma + 6 Seans Toparlama Dahil Toplam 18 Seans Kavitasyon)

Hanımlar için kaçırılmayacak bir incelme fırsatı! Daha ince ve güzel bir görünümün kapılarını aralayacaksınız.  İnce ve sıkı bir görünüme kolaylıkla sahip olmanın farkını yaşayacaksınız. 

Kavitasyon : Kavitasyon yöntemleri son yıllarda geliştirilen önemli bölgesel yağ eritme teknolojilerindendir. Bu teknoloji ultrasonik enerji ile yağ hücrelerinin parçalanması esasına dayanmaktadır. Bölgesel zayıflamada kullanılan bu yöntem son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Kavitasyonun kolay, hızlı uygulanabilir ve girişimsel olmayan bir yöntem olması önemli derce de talep yaratmıştır. Spor ve diyete rağmen bölgesel yağlardan kurtulamadıysanız yeni ultrasonik kavitasyon sistemleri size yardımcı olabilir. Kavitasyon olarak bilinen zayıflama yöntemi cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar bildiğimiz ultrason dalgaları üretirler. Bulamaçla üretilen cihazlarda odaklanmış yani cildin belli mesafe altına ve yağ dokuya hedefli enerji kullanılır. Bu enerji yağ hücrelerini parçalar. Açığa çıkan yağ doku ise vücudun savunma hücreleri ve yağ taşıyıcı hücrelerince karaciğer ve idrar yoluyla atılır. Bir kısmı da enerji olarak kullanılır. Kavitasyon Uygulaması haftada bir kez yapılmaktadır. Bu süre zarfında düşük kalorili yağdan fakir diyet yapılması doğru olur. Kavitasyon sistemi dokuda bir miktar ısı etkisi de yarattığından sıkılaşmaya da yardımcı olur. Her seansta 2–6 cm veya 1–3 beden zayıflama gözlenir

Ameliyatsız Yüz Germe - 99 TL yerine 49 TL
(Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdık Toparlama) 

İlerleyen yaşla birlikte (ya da yapısal olarak) orta yüz yani gözaltları ve yanaklarda çökme, boyun ve gıdı bölgesinde sarkmalar belirgin hale gelmiş olabilir.
Bu tip hastalarda yüz germe operasyonları öncesi tüm dünyada uygulanan yöntemler ameliyatsız yüz germe teknikleridir. Bu teknikler askıları ve ataçları kapsar. İz kalmadan gerçekleştirilen bu tekniklerde yanak bölgesi ve boyun başarılı bir şekilde gençleştirebilmektedir.

Tedavi Alanları :
Ameliyatsız cilt germe 
Yüz sarkmaları, kırışıklıklar 
Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması

Lazeli Göz Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Unutmayın, gözaltı torbaları ve morlukları fiziksel olarak sizi hem çirkin gösterir hem de yaşlı. Sizi bu sorununuzdan kurtaracak Remedy Güzellik ve Estetik Merkezi'nden harika bir fırsat sizleri bekliyor. Tek seansta, morluklar, kırışıklıklar ve şişiklerdeki farkı gözle görebileceksiniz.

Kaş Kontürü Uygulaması - 99 TL yerine 44 TL

Daha çarpıcı bir ifadeye sahip olacak, kalıcı makyajla kalıcı güzelliği elde edeceksiniz.! Gür ve kavisli kaşlara kavuşmak elinizde.

Kalıcı makyaj diğer ismiyle mikro pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyaj kişiye özel tek kullanımlık iğnelerle işlemin yapılmasıdır. Bu ürünler alerjik olmadığı gibi yüz ve vücut için özel tasarlanmıştır. Pigment maddeedri doğal maddelerden elde edilmiştir.

Kaşlarınız büyük ölçüde yüzünüzün ifadesini belirler. Kaşlarınızın aldığı şekil, dışarıdan bakanlara sizin ruh halinizle ilgili ipuçları verir. Yüzünüze uygun renk ve şekildeki kaşlar sizi daha genç gösterir.

Luxopuncture ile Migren Tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
(Luxopuncture Yöntemi İle 1 Seans Migren Tedavisi, Zayıflama, Stres veya Kabızlık Tedavisi)

Latince Luxopuncture ışık nokta anlamına gelir. Akupunktur noktalarına güneş ışığının en faydalı dalga boyu olan kızıl ötesi ışığının yoğunlaştırılmış halinin uygulanmasıdır. Acısız, yan etkisiz ve rahatlatıcı bir çalışmadır.  Vücudun doğal dengesinin yeniden oluşmasını sağlar.  İştah kontrolü yaparak, metabolizmanın hızlandırılmasına yardım ederek ve barsak sorunlarını rahatlatarak kilo vermede en büyük yardımcıdır.

Luxopunctre (Işın Tedavisi/ Işınlı uygulama sistemi) : Bir ışın tedavisi olup, insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ışık hüzmesi(asla lazer olmayan) çok özel kızılötesi(enfraruj) ışınları ihtiva eder.Ağrısız, emniyetli, güvenilir, bilimselliği ispatlanmış herhangi bir yan etkisi olmayan bir sistemdir.
 
 • 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 509 56 84 ve 0506 855 49 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Hem bayanlar hem erkekler faydalanabilir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır. 
 • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.
 • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Adres: Reşitpaşa Cad. Talimhane sok. Çelikel Apt. No: 17 Daire : 2 Avcılar / İstanbul

www.remedyestetik.com
devamı..
49 TL

Lokasyon

Detaylar

Remedy Estetik ve Güzellik Merkezi sağlık ve güzellik paketleriyle göz masajından migren tedavisine ameliyatsız yüz germeden incelmeye ihtiyacınız olan uygulamalardan herhangi birine 49 TL'ye faydalanabilirsiniz.
 

 • 1 seans komple vücut masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ayak masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ozon sauna - 99 TL yerine 49 TL
 • 10 aşamalı cilt bakımı - 99 TL yerine 49 TL
 • 18 seans incelme paketi - 350 TL yerine 49 TL
 • Ameliyatsız yüz germe - 99 TL yerine 49 TL
 • Lazeli göz masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • Luxopuncture ile migren tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans kaş kontürü uygulaması - 99 TL yerine 44 TL


Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

1 Seans Komple Vücut Masajı - 99 TL yerine 49 TL
(Zayıflama, Selülit Giderme, Stres Giderme veya Refroloji Masajı)

Kendinizi yenilenmiş, dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz.  Stresten arınacak, canlılık ve enerji kazanacaksınız. İncecik ve güzel bir vücuda kavuşacaksınız. İsterseniz, ayrıca özel kür ve masaj yağları ile çatlak ve selülütlere de son veriyoruz. Usta ellerle yapılan masajla, hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu, yeniden eski durumuna dönmesi sağlanır. Masaj, anatomik, fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesir meydana getiren ameliyeler manzumesidir.

1 Seans Ayak Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Reflexology Ayak Masajı İle stres, yorgunluk, uykusuzluk, migren, anksiyete gibi sorunlarınıza son verin. Reflexology kan dolaşımını hızlandırarak vücudu toksinlerden arındırır ve kas gerginliği gibi pek çok rahatsızlığa iyi gelir.

Ayak Masajı, ayaklarda bulunan sinir uçlarına uygulanır. Bu sayede vücudumuzda bulunan 62 bölge uyarılabilmektedir. Temeli akupunktura dayanmaktadır. Ayak tabanında yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkarılan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organa iletmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir. Kan dolaşımına ve bütün organlara etki eder.

Masaj sırasında kişinin verdiği tepkilerin değerlendirilmesi sonucu geçirmiş olduğu rahatsızlıklar, stres durumu ve uykusuzluk gibi sorunları konusunda bilgi sahibi olunabilir.

Reflexology: Ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilir. Reflexology ayakta reflex noktalarına, baş parmak ve diğer parmak ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir. Ayaktaki belirli reflex noktaları vücuttaki organ ve kemiklerin yansımasıdır. Bu noktalara teknik baskı uygulanarak organların ve kemik sağlığı ile ilgili organların çalışması sağlar.

1 Seans Ozon Sauna - 99 TL yerine 49 TL

Ozon Sauna ile terleyerek zayıflar, vücudunuzdaki tüm toksinlerden kurtulursunuz. Ayrıca vücudunuzda bulunan mantar gibi her türlü mikrobik durumlarda yok olur ve daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Detoks Etki: Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılır. Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla bu maddeleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Dolaşımın Hızlanması: Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır. Kalp damar sistemi zararsız bir egzersizden geçirilmiş olur. Artan kan dolaşımı tansiyon üzerine olumlu etkiler yaratırken tüm dokuların daha iyi oksijenlenmesi ve atıkların hızla uzaklaştırılmasına neden olur.

Zayıflama: Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yakılmasına yol açar. Bir seans ozon sauna 250 ila 500 kcal, harcanmasına neden olur. Yakılan kalori çıkılan ısı ve kişinin beden özelliklerine, yaşına göre değişmektedir. Sadece ter yoluyla 500 gr civarında saunaya giriş ve çıkış farkları olmaktadır.

Böbrek Fonksiyonlarına Destek: Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak: Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Hormon Sistemleri Aktive Olur: İnsan hayatında önemli rol oynayan çeşitli hormonal sistemler aktive olarak sağlıklı düzeylerde çalışması sağlanır. Zayıf çalışan hormonlar normal düzeylere gelirken insan bedeninin aşırılığa izin vermeyen kontrol sistemi sayesinde zararlı sonuçlar gelişmez.

Zindelik Etkisi: Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir.

Ağrı Giderici Etkiler: Ağrıya neden olan temelde dokularda bazı zararlı toksinlerin birikmesi, çeşitli nedenlere bağlı ödemler, dolaşım bozuklukları ve yetersizlikleridir. Isı, nem ve ozon oksijen yardımıyla artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar.

Mikroptan Arınma: İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelebilecek çeşitli mikroplara karşı korur. Fakat bir çok mantar, bakteri deriye nüfuz ederek çeşitli hastalıklara neden olur. Ozon ve oksijenin yardımıyla bu tür zararlı mikro organizmalara öldürülüp etkisiz hale getirilir. Bu sayede temiz, sağlıklı bir cilde sahip olunur.

10 Aşamalı Cilt Bakımı - 99 TL yerine 49 TL

Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir. Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur. Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

Paket İçeriği: 
Cilt Temizleme 
Tonik 
Ozonlu Buhar 
Siyah-Beyaz Nokta Temizliği 
Cilt Ütüleme 
Peeling 
Cilt Maskesi 
Krem ve Uzak Doğu Masajı

18 Seans İncelme Paketi - 350 TL yerine 49 TL
(6 Seans Yağ Eritme + 6 Seans Sıkılaşma + 6 Seans Toparlama Dahil Toplam 18 Seans Kavitasyon)

Hanımlar için kaçırılmayacak bir incelme fırsatı! Daha ince ve güzel bir görünümün kapılarını aralayacaksınız.  İnce ve sıkı bir görünüme kolaylıkla sahip olmanın farkını yaşayacaksınız. 

Kavitasyon : Kavitasyon yöntemleri son yıllarda geliştirilen önemli bölgesel yağ eritme teknolojilerindendir. Bu teknoloji ultrasonik enerji ile yağ hücrelerinin parçalanması esasına dayanmaktadır. Bölgesel zayıflamada kullanılan bu yöntem son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Kavitasyonun kolay, hızlı uygulanabilir ve girişimsel olmayan bir yöntem olması önemli derce de talep yaratmıştır. Spor ve diyete rağmen bölgesel yağlardan kurtulamadıysanız yeni ultrasonik kavitasyon sistemleri size yardımcı olabilir. Kavitasyon olarak bilinen zayıflama yöntemi cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar bildiğimiz ultrason dalgaları üretirler. Bulamaçla üretilen cihazlarda odaklanmış yani cildin belli mesafe altına ve yağ dokuya hedefli enerji kullanılır. Bu enerji yağ hücrelerini parçalar. Açığa çıkan yağ doku ise vücudun savunma hücreleri ve yağ taşıyıcı hücrelerince karaciğer ve idrar yoluyla atılır. Bir kısmı da enerji olarak kullanılır. Kavitasyon Uygulaması haftada bir kez yapılmaktadır. Bu süre zarfında düşük kalorili yağdan fakir diyet yapılması doğru olur. Kavitasyon sistemi dokuda bir miktar ısı etkisi de yarattığından sıkılaşmaya da yardımcı olur. Her seansta 2–6 cm veya 1–3 beden zayıflama gözlenir

Ameliyatsız Yüz Germe - 99 TL yerine 49 TL
(Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdık Toparlama) 

İlerleyen yaşla birlikte (ya da yapısal olarak) orta yüz yani gözaltları ve yanaklarda çökme, boyun ve gıdı bölgesinde sarkmalar belirgin hale gelmiş olabilir.
Bu tip hastalarda yüz germe operasyonları öncesi tüm dünyada uygulanan yöntemler ameliyatsız yüz germe teknikleridir. Bu teknikler askıları ve ataçları kapsar. İz kalmadan gerçekleştirilen bu tekniklerde yanak bölgesi ve boyun başarılı bir şekilde gençleştirebilmektedir.

Tedavi Alanları :
Ameliyatsız cilt germe 
Yüz sarkmaları, kırışıklıklar 
Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması

Lazeli Göz Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Unutmayın, gözaltı torbaları ve morlukları fiziksel olarak sizi hem çirkin gösterir hem de yaşlı. Sizi bu sorununuzdan kurtaracak Remedy Güzellik ve Estetik Merkezi'nden harika bir fırsat sizleri bekliyor. Tek seansta, morluklar, kırışıklıklar ve şişiklerdeki farkı gözle görebileceksiniz.

Kaş Kontürü Uygulaması - 99 TL yerine 44 TL

Daha çarpıcı bir ifadeye sahip olacak, kalıcı makyajla kalıcı güzelliği elde edeceksiniz.! Gür ve kavisli kaşlara kavuşmak elinizde.

Kalıcı makyaj diğer ismiyle mikro pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyaj kişiye özel tek kullanımlık iğnelerle işlemin yapılmasıdır. Bu ürünler alerjik olmadığı gibi yüz ve vücut için özel tasarlanmıştır. Pigment maddeedri doğal maddelerden elde edilmiştir.

Kaşlarınız büyük ölçüde yüzünüzün ifadesini belirler. Kaşlarınızın aldığı şekil, dışarıdan bakanlara sizin ruh halinizle ilgili ipuçları verir. Yüzünüze uygun renk ve şekildeki kaşlar sizi daha genç gösterir.

Luxopuncture ile Migren Tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
(Luxopuncture Yöntemi İle 1 Seans Migren Tedavisi, Zayıflama, Stres veya Kabızlık Tedavisi)

Latince Luxopuncture ışık nokta anlamına gelir. Akupunktur noktalarına güneş ışığının en faydalı dalga boyu olan kızıl ötesi ışığının yoğunlaştırılmış halinin uygulanmasıdır. Acısız, yan etkisiz ve rahatlatıcı bir çalışmadır.  Vücudun doğal dengesinin yeniden oluşmasını sağlar.  İştah kontrolü yaparak, metabolizmanın hızlandırılmasına yardım ederek ve barsak sorunlarını rahatlatarak kilo vermede en büyük yardımcıdır.

Luxopunctre (Işın Tedavisi/ Işınlı uygulama sistemi) : Bir ışın tedavisi olup, insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ışık hüzmesi(asla lazer olmayan) çok özel kızılötesi(enfraruj) ışınları ihtiva eder.Ağrısız, emniyetli, güvenilir, bilimselliği ispatlanmış herhangi bir yan etkisi olmayan bir sistemdir.
 
 • 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 509 56 84 ve 0506 855 49 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Hem bayanlar hem erkekler faydalanabilir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır. 
 • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.
 • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Adres: Reşitpaşa Cad. Talimhane sok. Çelikel Apt. No: 17 Daire : 2 Avcılar / İstanbul

www.remedyestetik.com
devamı..
44 TL

Lokasyon

Detaylar

Remedy Estetik ve Güzellik Merkezi sağlık ve güzellik paketleriyle göz masajından migren tedavisine ameliyatsız yüz germeden incelmeye ihtiyacınız olan uygulamalardan herhangi birine 49 TL'ye faydalanabilirsiniz.
 

 • 1 seans komple vücut masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ayak masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ozon sauna - 99 TL yerine 49 TL
 • 10 aşamalı cilt bakımı - 99 TL yerine 49 TL
 • 18 seans incelme paketi - 350 TL yerine 49 TL
 • Ameliyatsız yüz germe - 99 TL yerine 49 TL
 • Lazeli göz masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • Luxopuncture ile migren tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans kaş kontürü uygulaması - 99 TL yerine 44 TL


Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

1 Seans Komple Vücut Masajı - 99 TL yerine 49 TL
(Zayıflama, Selülit Giderme, Stres Giderme veya Refroloji Masajı)

Kendinizi yenilenmiş, dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz.  Stresten arınacak, canlılık ve enerji kazanacaksınız. İncecik ve güzel bir vücuda kavuşacaksınız. İsterseniz, ayrıca özel kür ve masaj yağları ile çatlak ve selülütlere de son veriyoruz. Usta ellerle yapılan masajla, hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu, yeniden eski durumuna dönmesi sağlanır. Masaj, anatomik, fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesir meydana getiren ameliyeler manzumesidir.

1 Seans Ayak Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Reflexology Ayak Masajı İle stres, yorgunluk, uykusuzluk, migren, anksiyete gibi sorunlarınıza son verin. Reflexology kan dolaşımını hızlandırarak vücudu toksinlerden arındırır ve kas gerginliği gibi pek çok rahatsızlığa iyi gelir.

Ayak Masajı, ayaklarda bulunan sinir uçlarına uygulanır. Bu sayede vücudumuzda bulunan 62 bölge uyarılabilmektedir. Temeli akupunktura dayanmaktadır. Ayak tabanında yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkarılan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organa iletmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir. Kan dolaşımına ve bütün organlara etki eder.

Masaj sırasında kişinin verdiği tepkilerin değerlendirilmesi sonucu geçirmiş olduğu rahatsızlıklar, stres durumu ve uykusuzluk gibi sorunları konusunda bilgi sahibi olunabilir.

Reflexology: Ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilir. Reflexology ayakta reflex noktalarına, baş parmak ve diğer parmak ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir. Ayaktaki belirli reflex noktaları vücuttaki organ ve kemiklerin yansımasıdır. Bu noktalara teknik baskı uygulanarak organların ve kemik sağlığı ile ilgili organların çalışması sağlar.

1 Seans Ozon Sauna - 99 TL yerine 49 TL

Ozon Sauna ile terleyerek zayıflar, vücudunuzdaki tüm toksinlerden kurtulursunuz. Ayrıca vücudunuzda bulunan mantar gibi her türlü mikrobik durumlarda yok olur ve daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Detoks Etki: Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılır. Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla bu maddeleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Dolaşımın Hızlanması: Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır. Kalp damar sistemi zararsız bir egzersizden geçirilmiş olur. Artan kan dolaşımı tansiyon üzerine olumlu etkiler yaratırken tüm dokuların daha iyi oksijenlenmesi ve atıkların hızla uzaklaştırılmasına neden olur.

Zayıflama: Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yakılmasına yol açar. Bir seans ozon sauna 250 ila 500 kcal, harcanmasına neden olur. Yakılan kalori çıkılan ısı ve kişinin beden özelliklerine, yaşına göre değişmektedir. Sadece ter yoluyla 500 gr civarında saunaya giriş ve çıkış farkları olmaktadır.

Böbrek Fonksiyonlarına Destek: Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak: Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Hormon Sistemleri Aktive Olur: İnsan hayatında önemli rol oynayan çeşitli hormonal sistemler aktive olarak sağlıklı düzeylerde çalışması sağlanır. Zayıf çalışan hormonlar normal düzeylere gelirken insan bedeninin aşırılığa izin vermeyen kontrol sistemi sayesinde zararlı sonuçlar gelişmez.

Zindelik Etkisi: Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir.

Ağrı Giderici Etkiler: Ağrıya neden olan temelde dokularda bazı zararlı toksinlerin birikmesi, çeşitli nedenlere bağlı ödemler, dolaşım bozuklukları ve yetersizlikleridir. Isı, nem ve ozon oksijen yardımıyla artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar.

Mikroptan Arınma: İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelebilecek çeşitli mikroplara karşı korur. Fakat bir çok mantar, bakteri deriye nüfuz ederek çeşitli hastalıklara neden olur. Ozon ve oksijenin yardımıyla bu tür zararlı mikro organizmalara öldürülüp etkisiz hale getirilir. Bu sayede temiz, sağlıklı bir cilde sahip olunur.

10 Aşamalı Cilt Bakımı - 99 TL yerine 49 TL

Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir. Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur. Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

Paket İçeriği: 
Cilt Temizleme 
Tonik 
Ozonlu Buhar 
Siyah-Beyaz Nokta Temizliği 
Cilt Ütüleme 
Peeling 
Cilt Maskesi 
Krem ve Uzak Doğu Masajı

18 Seans İncelme Paketi - 350 TL yerine 49 TL
(6 Seans Yağ Eritme + 6 Seans Sıkılaşma + 6 Seans Toparlama Dahil Toplam 18 Seans Kavitasyon)

Hanımlar için kaçırılmayacak bir incelme fırsatı! Daha ince ve güzel bir görünümün kapılarını aralayacaksınız.  İnce ve sıkı bir görünüme kolaylıkla sahip olmanın farkını yaşayacaksınız. 

Kavitasyon : Kavitasyon yöntemleri son yıllarda geliştirilen önemli bölgesel yağ eritme teknolojilerindendir. Bu teknoloji ultrasonik enerji ile yağ hücrelerinin parçalanması esasına dayanmaktadır. Bölgesel zayıflamada kullanılan bu yöntem son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Kavitasyonun kolay, hızlı uygulanabilir ve girişimsel olmayan bir yöntem olması önemli derce de talep yaratmıştır. Spor ve diyete rağmen bölgesel yağlardan kurtulamadıysanız yeni ultrasonik kavitasyon sistemleri size yardımcı olabilir. Kavitasyon olarak bilinen zayıflama yöntemi cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar bildiğimiz ultrason dalgaları üretirler. Bulamaçla üretilen cihazlarda odaklanmış yani cildin belli mesafe altına ve yağ dokuya hedefli enerji kullanılır. Bu enerji yağ hücrelerini parçalar. Açığa çıkan yağ doku ise vücudun savunma hücreleri ve yağ taşıyıcı hücrelerince karaciğer ve idrar yoluyla atılır. Bir kısmı da enerji olarak kullanılır. Kavitasyon Uygulaması haftada bir kez yapılmaktadır. Bu süre zarfında düşük kalorili yağdan fakir diyet yapılması doğru olur. Kavitasyon sistemi dokuda bir miktar ısı etkisi de yarattığından sıkılaşmaya da yardımcı olur. Her seansta 2–6 cm veya 1–3 beden zayıflama gözlenir

Ameliyatsız Yüz Germe - 99 TL yerine 49 TL
(Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdık Toparlama) 

İlerleyen yaşla birlikte (ya da yapısal olarak) orta yüz yani gözaltları ve yanaklarda çökme, boyun ve gıdı bölgesinde sarkmalar belirgin hale gelmiş olabilir.
Bu tip hastalarda yüz germe operasyonları öncesi tüm dünyada uygulanan yöntemler ameliyatsız yüz germe teknikleridir. Bu teknikler askıları ve ataçları kapsar. İz kalmadan gerçekleştirilen bu tekniklerde yanak bölgesi ve boyun başarılı bir şekilde gençleştirebilmektedir.

Tedavi Alanları :
Ameliyatsız cilt germe 
Yüz sarkmaları, kırışıklıklar 
Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması

Lazeli Göz Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Unutmayın, gözaltı torbaları ve morlukları fiziksel olarak sizi hem çirkin gösterir hem de yaşlı. Sizi bu sorununuzdan kurtaracak Remedy Güzellik ve Estetik Merkezi'nden harika bir fırsat sizleri bekliyor. Tek seansta, morluklar, kırışıklıklar ve şişiklerdeki farkı gözle görebileceksiniz.

Kaş Kontürü Uygulaması - 99 TL yerine 44 TL

Daha çarpıcı bir ifadeye sahip olacak, kalıcı makyajla kalıcı güzelliği elde edeceksiniz.! Gür ve kavisli kaşlara kavuşmak elinizde.

Kalıcı makyaj diğer ismiyle mikro pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyaj kişiye özel tek kullanımlık iğnelerle işlemin yapılmasıdır. Bu ürünler alerjik olmadığı gibi yüz ve vücut için özel tasarlanmıştır. Pigment maddeedri doğal maddelerden elde edilmiştir.

Kaşlarınız büyük ölçüde yüzünüzün ifadesini belirler. Kaşlarınızın aldığı şekil, dışarıdan bakanlara sizin ruh halinizle ilgili ipuçları verir. Yüzünüze uygun renk ve şekildeki kaşlar sizi daha genç gösterir.

Luxopuncture ile Migren Tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
(Luxopuncture Yöntemi İle 1 Seans Migren Tedavisi, Zayıflama, Stres veya Kabızlık Tedavisi)

Latince Luxopuncture ışık nokta anlamına gelir. Akupunktur noktalarına güneş ışığının en faydalı dalga boyu olan kızıl ötesi ışığının yoğunlaştırılmış halinin uygulanmasıdır. Acısız, yan etkisiz ve rahatlatıcı bir çalışmadır.  Vücudun doğal dengesinin yeniden oluşmasını sağlar.  İştah kontrolü yaparak, metabolizmanın hızlandırılmasına yardım ederek ve barsak sorunlarını rahatlatarak kilo vermede en büyük yardımcıdır.

Luxopunctre (Işın Tedavisi/ Işınlı uygulama sistemi) : Bir ışın tedavisi olup, insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ışık hüzmesi(asla lazer olmayan) çok özel kızılötesi(enfraruj) ışınları ihtiva eder.Ağrısız, emniyetli, güvenilir, bilimselliği ispatlanmış herhangi bir yan etkisi olmayan bir sistemdir.
 
 • 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 509 56 84 ve 0506 855 49 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Hem bayanlar hem erkekler faydalanabilir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır. 
 • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.
 • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Adres: Reşitpaşa Cad. Talimhane sok. Çelikel Apt. No: 17 Daire : 2 Avcılar / İstanbul

www.remedyestetik.com
devamı..
49 TL

Lokasyon

Detaylar

Remedy Estetik ve Güzellik Merkezi sağlık ve güzellik paketleriyle göz masajından migren tedavisine ameliyatsız yüz germeden incelmeye ihtiyacınız olan uygulamalardan herhangi birine 49 TL'ye faydalanabilirsiniz.
 

 • 1 seans komple vücut masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ayak masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans ozon sauna - 99 TL yerine 49 TL
 • 10 aşamalı cilt bakımı - 99 TL yerine 49 TL
 • 18 seans incelme paketi - 350 TL yerine 49 TL
 • Ameliyatsız yüz germe - 99 TL yerine 49 TL
 • Lazeli göz masajı - 99 TL yerine 49 TL
 • Luxopuncture ile migren tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
 • 1 seans kaş kontürü uygulaması - 99 TL yerine 44 TL


Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

1 Seans Komple Vücut Masajı - 99 TL yerine 49 TL
(Zayıflama, Selülit Giderme, Stres Giderme veya Refroloji Masajı)

Kendinizi yenilenmiş, dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz.  Stresten arınacak, canlılık ve enerji kazanacaksınız. İncecik ve güzel bir vücuda kavuşacaksınız. İsterseniz, ayrıca özel kür ve masaj yağları ile çatlak ve selülütlere de son veriyoruz. Usta ellerle yapılan masajla, hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu, yeniden eski durumuna dönmesi sağlanır. Masaj, anatomik, fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesir meydana getiren ameliyeler manzumesidir.

1 Seans Ayak Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Reflexology Ayak Masajı İle stres, yorgunluk, uykusuzluk, migren, anksiyete gibi sorunlarınıza son verin. Reflexology kan dolaşımını hızlandırarak vücudu toksinlerden arındırır ve kas gerginliği gibi pek çok rahatsızlığa iyi gelir.

Ayak Masajı, ayaklarda bulunan sinir uçlarına uygulanır. Bu sayede vücudumuzda bulunan 62 bölge uyarılabilmektedir. Temeli akupunktura dayanmaktadır. Ayak tabanında yer alan refleks noktalarını uyararak ortaya çıkarılan elektrokimyasal mesajları nöronların yardımıyla ilgili organa iletmek amacıyla yapılan bir terapi yöntemidir. Kan dolaşımına ve bütün organlara etki eder.

Masaj sırasında kişinin verdiği tepkilerin değerlendirilmesi sonucu geçirmiş olduğu rahatsızlıklar, stres durumu ve uykusuzluk gibi sorunları konusunda bilgi sahibi olunabilir.

Reflexology: Ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilir. Reflexology ayakta reflex noktalarına, baş parmak ve diğer parmak ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir. Ayaktaki belirli reflex noktaları vücuttaki organ ve kemiklerin yansımasıdır. Bu noktalara teknik baskı uygulanarak organların ve kemik sağlığı ile ilgili organların çalışması sağlar.

1 Seans Ozon Sauna - 99 TL yerine 49 TL

Ozon Sauna ile terleyerek zayıflar, vücudunuzdaki tüm toksinlerden kurtulursunuz. Ayrıca vücudunuzda bulunan mantar gibi her türlü mikrobik durumlarda yok olur ve daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Detoks Etki: Yaşayan insan bedeni içinde birçok kimyasal reaksiyonlar gelişir ve bazı toksin türünde vücuda zararlı maddeler oluşur. Bu maddeler normalde deriden ter, karaciğerden safra yoluyla barsaklardan ve idrar yoluyla böbreklerden atılır. Ozon saunada ısı ve nem yardımıyla bu maddeleri terle hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Dolaşımın Hızlanması: Isı ve gazların etkisiyle kan dolaşımı hızlanır. Kalp damar sistemi zararsız bir egzersizden geçirilmiş olur. Artan kan dolaşımı tansiyon üzerine olumlu etkiler yaratırken tüm dokuların daha iyi oksijenlenmesi ve atıkların hızla uzaklaştırılmasına neden olur.

Zayıflama: Artan beden ısısı, dolaşımın hızlanması ve ozon oksijen gazlarının etkisiyle vücutta kalori yakılmasına yol açar. Bir seans ozon sauna 250 ila 500 kcal, harcanmasına neden olur. Yakılan kalori çıkılan ısı ve kişinin beden özelliklerine, yaşına göre değişmektedir. Sadece ter yoluyla 500 gr civarında saunaya giriş ve çıkış farkları olmaktadır.

Böbrek Fonksiyonlarına Destek: Normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken bir çok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir.

Vücut Direncini Arttırmak: Ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı bir çok hastalığa karşı direnç gelişmektedir.

Hormon Sistemleri Aktive Olur: İnsan hayatında önemli rol oynayan çeşitli hormonal sistemler aktive olarak sağlıklı düzeylerde çalışması sağlanır. Zayıf çalışan hormonlar normal düzeylere gelirken insan bedeninin aşırılığa izin vermeyen kontrol sistemi sayesinde zararlı sonuçlar gelişmez.

Zindelik Etkisi: Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir.

Ağrı Giderici Etkiler: Ağrıya neden olan temelde dokularda bazı zararlı toksinlerin birikmesi, çeşitli nedenlere bağlı ödemler, dolaşım bozuklukları ve yetersizlikleridir. Isı, nem ve ozon oksijen yardımıyla artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar.

Mikroptan Arınma: İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelebilecek çeşitli mikroplara karşı korur. Fakat bir çok mantar, bakteri deriye nüfuz ederek çeşitli hastalıklara neden olur. Ozon ve oksijenin yardımıyla bu tür zararlı mikro organizmalara öldürülüp etkisiz hale getirilir. Bu sayede temiz, sağlıklı bir cilde sahip olunur.

10 Aşamalı Cilt Bakımı - 99 TL yerine 49 TL

Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir. Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur. Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

Paket İçeriği: 
Cilt Temizleme 
Tonik 
Ozonlu Buhar 
Siyah-Beyaz Nokta Temizliği 
Cilt Ütüleme 
Peeling 
Cilt Maskesi 
Krem ve Uzak Doğu Masajı

18 Seans İncelme Paketi - 350 TL yerine 49 TL
(6 Seans Yağ Eritme + 6 Seans Sıkılaşma + 6 Seans Toparlama Dahil Toplam 18 Seans Kavitasyon)

Hanımlar için kaçırılmayacak bir incelme fırsatı! Daha ince ve güzel bir görünümün kapılarını aralayacaksınız.  İnce ve sıkı bir görünüme kolaylıkla sahip olmanın farkını yaşayacaksınız. 

Kavitasyon : Kavitasyon yöntemleri son yıllarda geliştirilen önemli bölgesel yağ eritme teknolojilerindendir. Bu teknoloji ultrasonik enerji ile yağ hücrelerinin parçalanması esasına dayanmaktadır. Bölgesel zayıflamada kullanılan bu yöntem son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Kavitasyonun kolay, hızlı uygulanabilir ve girişimsel olmayan bir yöntem olması önemli derce de talep yaratmıştır. Spor ve diyete rağmen bölgesel yağlardan kurtulamadıysanız yeni ultrasonik kavitasyon sistemleri size yardımcı olabilir. Kavitasyon olarak bilinen zayıflama yöntemi cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar bildiğimiz ultrason dalgaları üretirler. Bulamaçla üretilen cihazlarda odaklanmış yani cildin belli mesafe altına ve yağ dokuya hedefli enerji kullanılır. Bu enerji yağ hücrelerini parçalar. Açığa çıkan yağ doku ise vücudun savunma hücreleri ve yağ taşıyıcı hücrelerince karaciğer ve idrar yoluyla atılır. Bir kısmı da enerji olarak kullanılır. Kavitasyon Uygulaması haftada bir kez yapılmaktadır. Bu süre zarfında düşük kalorili yağdan fakir diyet yapılması doğru olur. Kavitasyon sistemi dokuda bir miktar ısı etkisi de yarattığından sıkılaşmaya da yardımcı olur. Her seansta 2–6 cm veya 1–3 beden zayıflama gözlenir

Ameliyatsız Yüz Germe - 99 TL yerine 49 TL
(Tek Seansda Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdık Toparlama) 

İlerleyen yaşla birlikte (ya da yapısal olarak) orta yüz yani gözaltları ve yanaklarda çökme, boyun ve gıdı bölgesinde sarkmalar belirgin hale gelmiş olabilir.
Bu tip hastalarda yüz germe operasyonları öncesi tüm dünyada uygulanan yöntemler ameliyatsız yüz germe teknikleridir. Bu teknikler askıları ve ataçları kapsar. İz kalmadan gerçekleştirilen bu tekniklerde yanak bölgesi ve boyun başarılı bir şekilde gençleştirebilmektedir.

Tedavi Alanları :
Ameliyatsız cilt germe 
Yüz sarkmaları, kırışıklıklar 
Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması

Lazeli Göz Masajı - 99 TL yerine 49 TL

Unutmayın, gözaltı torbaları ve morlukları fiziksel olarak sizi hem çirkin gösterir hem de yaşlı. Sizi bu sorununuzdan kurtaracak Remedy Güzellik ve Estetik Merkezi'nden harika bir fırsat sizleri bekliyor. Tek seansta, morluklar, kırışıklıklar ve şişiklerdeki farkı gözle görebileceksiniz.

Kaş Kontürü Uygulaması - 99 TL yerine 44 TL

Daha çarpıcı bir ifadeye sahip olacak, kalıcı makyajla kalıcı güzelliği elde edeceksiniz.! Gür ve kavisli kaşlara kavuşmak elinizde.

Kalıcı makyaj diğer ismiyle mikro pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyaj kişiye özel tek kullanımlık iğnelerle işlemin yapılmasıdır. Bu ürünler alerjik olmadığı gibi yüz ve vücut için özel tasarlanmıştır. Pigment maddeedri doğal maddelerden elde edilmiştir.

Kaşlarınız büyük ölçüde yüzünüzün ifadesini belirler. Kaşlarınızın aldığı şekil, dışarıdan bakanlara sizin ruh halinizle ilgili ipuçları verir. Yüzünüze uygun renk ve şekildeki kaşlar sizi daha genç gösterir.

Luxopuncture ile Migren Tedavisi - 99 TL yerine 49 TL
(Luxopuncture Yöntemi İle 1 Seans Migren Tedavisi, Zayıflama, Stres veya Kabızlık Tedavisi)

Latince Luxopuncture ışık nokta anlamına gelir. Akupunktur noktalarına güneş ışığının en faydalı dalga boyu olan kızıl ötesi ışığının yoğunlaştırılmış halinin uygulanmasıdır. Acısız, yan etkisiz ve rahatlatıcı bir çalışmadır.  Vücudun doğal dengesinin yeniden oluşmasını sağlar.  İştah kontrolü yaparak, metabolizmanın hızlandırılmasına yardım ederek ve barsak sorunlarını rahatlatarak kilo vermede en büyük yardımcıdır.

Luxopunctre (Işın Tedavisi/ Işınlı uygulama sistemi) : Bir ışın tedavisi olup, insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ışık hüzmesi(asla lazer olmayan) çok özel kızılötesi(enfraruj) ışınları ihtiva eder.Ağrısız, emniyetli, güvenilir, bilimselliği ispatlanmış herhangi bir yan etkisi olmayan bir sistemdir.
 
 • 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 509 56 84 ve 0506 855 49 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Hem bayanlar hem erkekler faydalanabilir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır. 
 • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.
 • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Adres: Reşitpaşa Cad. Talimhane sok. Çelikel Apt. No: 17 Daire : 2 Avcılar / İstanbul

www.remedyestetik.com
devamı..
49 TL

Lokasyon

47