Petrol Ofisi

Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 50 TL’lik akaryakıt ve otogaz sadece 45 TL!

45 TL

Detaylar

Bonubon kazandıran kampanyalarına devam ediyor!

 

Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 50 TL’lik akaryakıt ve otogaz Bonubon'a özel sadece 45 TL!
Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi işbirliği ile yepyeni bir kampanyayı sizlere sunuyor.
23 Kasım-15 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonubon'dan alacağınız 45 TL'lik Petrol Ofisi kuponu, kredi kartlarınıza 50 TL'lik bonus olarak yüklenecektir.
Satın aldığınız kuponlarınızı 27 Aralık 2012-31 Aralık 2013 tarihleri arasında dilediğiniz Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Kampanyada, 23 Kasım-15 Aralık 2012 tarihleri arasında www.bonubon.com üzerinden 45 TL'lik Petrol Ofisi fırsatını satın alanlar, Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 50 TL’lik bonus kazanacaklardır. 
  • Kampanyada bir müşteri en fazla 3 defa kupon satın alabilir ve en fazla 15 TL kazanabilir. 
  • 45 TL’ye satın alınan fırsat, kart sahiplerinin kartlarına 50 TL Petrol Ofisi Bonus olarak yüklenecek ve 27 Aralık 2012-31 Aralık 2013 tarihleri arası, sadece Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecektir. 
  • 27 Aralık 2012 tarihinden itibaren satın aldığınız Petrol Ofisi’nde geçerli bonuslarınızı kullanabileceğiniz Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonları listesi için tıklayınız.
  • Satın aldığı fırsatı iade etmek isteyen müşteriler 7 günlük yasal süre içerisinde iade edebilirler. İade edilen tutar kullanıcının kampanyayı satın aldığı kredi kartına yüklenecektir. 7 günden sonra iadeler kabul edilemeyecek ve Petrol Ofisinde geçerli Bonus olarak kartlara yükleniyor olacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa dahildir. Paracard, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, taksitli işlemler, ekspress limit kampanyaya dahil değildir. 
  • Bonubon, Bonus ve Petrol Ofisi; kampanyayı stokların tükenmesi halinde bitirme hakkına sahiptir. 
  • Bu kampanyada herhangi bir indirim kodu, harcadıkça %1 kazan, arkadaş daveti ve Milli Piyango bileti kampanyası geçerli değildir.
  • Kumbara para ve bonus paralar ile alım yapılamamaktadır.

Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr - www.petrolofisi.com.tr

devamı..
45 TL

Lokasyon

35