Orta Avrupa Turu

22-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında 3 yıldızlı otelde 4 gece-5 günlük harika bir Orta Avrupa Turu 1.275 TL yerine 6 taksit imkanıyla 899 TL!

899 TL

Detaylar

Ağustosun cehennem sıcaklarını Avrupa'nın mis gibi serin havasıyla atlatmaya ne dersiniz? Ramazan Bayramı tatilinizi Macaristan, Avusturya, Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'nin tarih kokan atmosferinde hafif esintili bir havada geçirmeniz için Bonubon sizleri müthiş bir tura çıkarıyor!

22-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında 3 yıldızlı otelde 4 gece-5 günlük harika bir Orta Avrupa Turu 1.275 TL yerine 6 taksit imkanıyla sadece 899 TL!
Üstelik özellikle organize edilen gidiş geliş uçuş saatleriyle gün kaybı yaşamayacak, Orta Avrupa'daki her gününüzü dolu dolu geçirebileceksiniz. 
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler:
 • Onur Havayolları ile İstanbul – Budapeşte / Prag - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • 3 yıldızlı otellerde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Alan - Otel - Alan transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Alan vergisi
 • Mesleki zorunluluk sigortası

En son 15 Temmuz 2012 tarihine kadar 0212 444 30 91 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılabilir.

En kolay yoldan vize almak için tıklayınız.
Kampanyayla ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

Budapeşte, Viyana, Budapeşte, Prag gibi Avrupa'nın en özel başkentlerinin sokaklarını, binalarını, tarihlerini, insanlarını keşfedecek, Orta Avrupa’nın güzelliklerinin tadını çıkaracaksınız!

1. Gün: İstanbul / Budapeşte
Atatürk Havaalanı dış hatlar gidiş terminali Tatilbitmesin.com kontuarı önünde saat 05:00'te buluşmanın ardından bilet, gümrük işlemlerinin tamamlanmasıyla Onur Havayolları ile 07:00'da Budapeşte'ye hareket edeceksiniz. Budapeste Havaalanına vardıktan sonra pasaport ve bagaj işlemlerini takiben şehir merkezine gidiyorsunuz. Kahvaltı için serbeset zaman. Sonrasında Budapeste sehir turunuz başlıyor. Turunuz esnasında, Kahramanlar Meydanı, Matyas Kilisesi, Elizabeth Köprüsü, Parlamento Binası, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Gellert Tepesi görülecek yerler arasındadır. Akşam isteyenlerle Tuna Nehri'nde şampanya ve içecek ikramı, sinevizyon gösterimli şiirsel anlatımı ile Tuna Nehri'nde tekne gezisi (30€). Geceleme Budapeşte'de otelinizde olacak.
2. Gün: Budapeşte/ Bratislava / Viyana
Sabah kahvaltısı sonrası Viyana'ya doğru hareket ediyorsunuz. Tüm grubun katılımı sağlanırsa ekstra olarak Bratislava turu rehber tarafından düzenlenecektir (20 €). Bratislava, Slovakya Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Tur sonrası, Viyana'ya hareket . Varışın ardından Viyana şehir turuna başlıyorsunuz. Stephans Katedrali, Ring Caddesi, Opera Binası, Hofburg Sarayı, St. Peter Kilisesi, Maria Teresia, Schörbrun Sarayı, Hunderd Wasser House görülecektir. Turdan sonra serbest zamanda dileyenlerle Efes Müzesi ve Güzel Sanatlar Müzesi rehber eşliğinde gezilecektir. Akşam isteyenlere ekstra Grinzig Meyhaneleri turu düzenlenecektir. Schnitzel, limitsiz lokal içecek, Avusturya meyhane şarkılar (50 €). Geceleme Viyana'daki otelinizde olacak.
3.Gün: Viyana / Prag
Sabah kahvaltısının ardından Prag'a gitmek üzere otelinizden hareket ediyorsunuz .Varışınızın ardından Prag şehir turunuza başlıyorsunuz. 7 tepenin üzerine kurulmuş olan Vltava Nehri'nin kollarının geçtiği bu güzel kentte yapılacak şehir turunda Hradchany Kalesi, St. Vitus Katedrali, IV. Charles Köprüsü, Belediye Binası, Smetana Tiyatrosu, Franz Kafka'nın evinin bulunduğu Altın sokak görülecek yerler arasında. Akşam arzu eden misafirler için ekstra tarihi Charles köprüsü ve Kafka müzesi yanında yer alan restoranda akşam yemeği yiyeceksiniz. Bu esnada büyülü Prag'ı gece ışıltılı haliyle görmenin zevkine varacaksınız.Tur bitiminde Prag'daki otelinize döneceksiniz.
4. Gün: Prag
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler için tam gün ekstra Karlovy Vary turuna katılma imkânı (Ekstra 60€). Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30-70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezi esnasında şehir turu yapılmakta ve yerel bir restaurantta öğle yemeği alınmaktadır. Akşam için dileyen misafirler Çek gala gecesine katılabilirler(Ekstra 45€). Leziz Çek mutfağından çeşitli lezzetleri tatmanız için eşsiz bir imkan olan bu tur esnasında sınırsız içki ve yerel danslar, animasyon gösterileri de sergilenecektir. Orijinal şarap servisi, meşhur Çek likörü Becherovka (Karlovy Vary'de üretilen 32 karışımdan oluşan geleneksel likör özellikle kalp ve mide rahatsızlıklarına iyi gelmesi ile bilinir) ve siyah bira, şampanya ikramları ile farklı içki çeşitlerini limitsiz denemek hoşunuza gidecektir. Geceleme Prag'ta otelinizde olacak.
5. Gün: Prag / İstanbul
Sabah kahvaltısı sonrası uçuş saatinize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirler uçuş saatine göre düzenlenebilecek ekstra Kutna Hora turuna katılabilirler (45 €). Tur sonrası Prag Havalimanı'na transfer. Onur Havayolları ile İstanbul'a saat 22:30'da keyifli bir uçuş ile turun sonu.
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler:
Vize Ücreti
Seyahat sağlık sigortası
Yurtdışı çıkış harcı
Tüm otel ekstraları
Programa dahil olmayan yemekler
Ekstra turlar
Rehber ve şöfor tipleri
 • 2 veya 3 kişilik odalara kişi başı ve oda kahvaltı ücretidir. Tek kişi oda farkı 250 TL'dir. 
 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 444 30 91 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 15 Temmuz 2012'ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon sonrası iptal ya da iade yapılamaz. 
 • Bu bir tatilbitmesin.com organizasyonudur. 
 • Bonus’a özel peşin fiyatına 6 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
 • Doğuş Yeni İnternet Reklam Pazarlama ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi, Bonubon Tur Seyahat Acentası ünvanı ve 7386 belge numarasıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca verilen A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesine sahiptir. 
devamı..
899 TL

Lokasyon

47