MFÖ Konseri

Türkiye’nin efsane grubu MFÖ'nün 23 Kasım Cuma akşamı Fenerbahçe Matine 216'da gerçekleştireceği konsere ayakta bilet 45 TL yerine sadece 29.90 TL! Öncesinde de Gürcan Ersoy konseri sizi bekliyor!

29,90 TL

Detaylar

Türkiye’nin efsane grubu MFÖ'nün 23 Kasım Cuma akşamı Fenerbahçe Matine 216'da gerçekleştireceği konsere ayakta bilet 45 TL yerine sadece 29.90 TL! Öncesinde de Gürcan Ersoy konseri sizi bekliyor!

 

MFÖ
Türkiye’nin en önemli ve köklü grubu olan MFÖ, tümüyle kendilerine ait söz ve bestelerden oluşan albümleri, yurtiçi ve yurtdışı konserleri ve aldıkları sayısız ödüller ve getirmiş oldukları yeniliklerle pop müzik tarihinin simgesi olmuşlardır.
1966 yılında Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in tanışmaları ile başlayan beraberlik 1971 yılında ikilinin çıkardıkları “Türküz Türkü Çağırırız” adlı albümle devam etmiş ve aynı yıl Özkan Uğur’un da katılması ile “MFÖ” nün 36 yılı aşan birlikteliklerinin ilk temeli atılmıştır. 1970'li yılların ortalarında “İpucu 5”lisi olarak çıkardıkları “Heyecanlı Çok Heyecanlıyım” adlı parça ile Türkiye’de yapılmış ilk klip çalışmasını gerçekleştirmişlerdir.
Gürcan Ersoy
15 yaşından itibaren müzikle ilgilenen Gürcan Ersoy 4 yıllık çalışma sonucu yayınladığı albümü için Taylan Dedeoğlu, Tansel Doğanay, Uğur Gülbaharlı, Mehmet Çelik ve Murat İlkan gibi önemli müzisyenlerle bir araya geldi. Albümün misklerinde ise Tarkan Gözübüyük, Ender Balcı, Murat Bulut, Alp Turaç gibi isimlerin imzası yer aldı.
Yazdığı şarkılarda genelde yaşanmışlıklardan yola çıkan Gürcan Ersoy, olayların kendisinden ziyade yarattığı etkiler ve bu etkilerin tetiklediği duygular üzerine besteler yapmaktadır. Albüm içinde yapılan seyahatte, dinleyiciye hep tanıdık gelen hisler yepyeni bir üslup ve perspektifle anlatılıyor. “Yalnız olduğumu düşündüğüm anlarda, umut dolu kalabalık oldu bana.” diyor Gürcan Ersoy ve şimdi başka kalabalıklar yaratmak için, yeni serüvenlere yelken açıyor.  
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Kapı açılış 20.30, konser saati 22.00'dir.
  • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.
  • Biletinizi konserin gerçekleşeceği 23 Kasım'da Fenerbahçe Matine 216'daki Bonubon standından kupon kodunuzu söyleyerek alabilirsiniz. Konserden 2 saat önce biletinizi almanızı tavsiye ederiz.
  • Satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra iptal ve iade kabul edilmemektedir.
  • Bilete çevrilmeyen kuponlar kullanılmış sayılacaktır.
devamı..
29,90 TL

Lokasyon

42