Hediye Fabrikası

Hediyefabrikasi.com'dan Kişiye Özel Hediyeler kategorisinde yapacağınız 40 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %50 indirim sağlayan hediye çeki sadece 2.95 TL!

2,95 TL

Detaylar

Hediyefabrikasi.com'dan Kişiye Özel Hediyeler kategorisinde yapacağınız 40 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %50 indirim sağlayan hediye çeki sadece 2.95 TL!

 

Kişiye özel ilginç ve sıradışı hediyelere sahip olabildiğiniz Hediyefabrikasi.com'dan bu müthiş indirim fırsatını sakın kaçırmayın!
Bonubon kullanıcılarına özel birbirinden renkli hediyeler Hediye Fabrikası'nda!
Takı ve aksesuarlardan dekoratif hediyelere, oyuncaklardan kozmetik ve bakıma, elektronik ürünlerden baskılı hediyelere kadar birçok ürünü bulabileceğiniz hediyefabrikasi.com'dan kişiye özel hediye çekiyle ister kendinizi ister sevdiklerinizi mutlu edin!
Kişiye özel bu harika ürünlere göz atmak için tıklayınız.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

Hediyefabrikasi.com Hakkında
Hediyefabrikasi.com olarak amaç; En kaliteli ürünleri internet kullanıcısına sunmak ve hediye arayışıyla geçirilen zamanı en aza indirgemektir. İnternetten yapılan satışlar ve kurumsal hediye projeleri sayesinde, "Hediye seçimlerinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak ve zevkli hale getirmek en önemli ilkemizdir"'diyor. Bu anlamda Altunlar Mağazacılık, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen yapısı ile sektörün önde gelen online satış firmalarından olmayı kendine hedef edinmiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

  • 15 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir.
  • En fazla 10 adet kupon satın alabilirsiniz. Kuponlar birleştirilemez. 
  • Kampanya geçerlilik tarihine kadar kullanılmalıdır aksi takdirde iade olmayacaktır.
  • Hediye çeklerinizi kullanmak için alışveriş esnasında "Sepet" sayfasında ilgili bölümde "Evet Hediye Çekimi Kullanmak İstiyorum" butonuna tıklamanız ve ardından indirim kupon kodunuzu eklemeniz yeterlidir.
  • Dikkat: Sepet sayfası her açıldığında Hediye Çeki seçiminiz silineceğinden aynı işlemi tekrar yapmanız gerekmektedir.
  • Alışverişinizi tamamladığınızda kullandığınız Hediye Çeki hesabınızdan düşecektir.
  • Kargo ücreti alıcıya aittir. Mesafe ve ebata göre değişiklik göstermektedir. Tüm Türkiye’ye kargo imkanı vardır.
  • Kupon kullanımı ile ilgili sorunlarınız için haftanın her günü 09:00 - 18:00 çalışma saatlerinde 444 43 93 numaralı  Hediye Fabrikası Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.  
  • İptal ve iadelerde www.hediyefabrikasi.com koşulları geçerlidir. İadelerde sadece ödenen miktarın iadesi yapılır.

 

devamı..
2,95 TL

Lokasyon

35