Enerjik Yaşam Merkezi

Sizi olumsuz etkileyen gıdaları tespit edin! Büyükçekmece Enerjik Yaşam Merkezi'nde 1200 gıdayı kapsayan intolerans testi 1400 TL yerine 89 TL! Üstelik aura çakra ölçümü hediyesiyle!

89 TL

Detaylar

Yeni teknolojilerle gıda testi artık çok kolay! Sonuç almak için 3 ay diyet uygulamasına gerek yok!
Büyükçekmece Enerjik Yaşam Merkezi'nde bünyenizi kötü etkileyen ve rahatsız hissetmenize sebep olan gıdaları tespit etmek üzere oluşturulan ve 1200 gıdayı kapsayan intolerans testi 1400 TL yerine 89 TL! Aura çakra hediyesiyle…
 

  • 1200 gıda için intolerans testi
  • Major intoleranslarınızın tespiti            
  • Kontrol görüşmesi  
  • Aura ve çakra ölçümü


Gıda intolerans testi ile alınan sonuçlarla hangi gıdalara intoleransınız olduğunu öğreneceksiniz.  Bu sonuçlar size yemeklerden sonra hissettiğiniz ağırlık hissi, şişkinlik, ani ruhsal değişiklikler, yorgunlukların sebeplerini açıklayacak. 

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

Gıda İntoleransı

Yediğimiz besinlerden herhangi biri bünyemizi olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Bu durumda vücudumuz yabancı maddeye karşı savunma sistemini harekete geçirir, savunma sisteminin harekete geçmesi, uzun vadede kronik hastalıklara yol açarak, ruh ve beden sağlığını yavaş bir biçimde bozar. Gıda duyarlılığına bağlı kronik reaksiyonlar yavaş; fakat etkili mekanizmalardır. Kronik, yani sürekli olmaları uzun vadede verdikleri zararı artırır. Gıdalara karşı duyarlılık, normalde zararsız olarak bilinen besinler tüketildiğinde dahi meydana gelebilir, sürekli ve çok severek yediğiniz besinlerden biri yada birkaçı bile vücudunuza olumsuz bir etki yapıyor olabilir. 

Gıda intoleranslarını major ve minor intoleranslar olarak iki büyük grupta toplayabiliriz.  Major intoleranslar düzeltildiği takdirde minor intoleransların bir çoğu kendiliğinden ortadan kalkar. Test sonucunda major intoleransların bulunması 3 haftalık diyet ve terapi ile ortadan kaldırılması diğer toleranslarınızın kolayca düzelmesine yardım edecek. 

Gıda intolerans testi için 8 dakikalık bir vücut taraması ve major intoleransların testi için parmak ucundan alınan bir damla kan ile yapılan inceleme yeterli olmaktadır. Sonuçlara gore nasıl bir terapi ya da yeme tarzı uygulanacağı kontrol görüşmenizde ve size verilecek raporda ayrıntılı biçimde anlatılacaktır. İntoleranslarınıza bağlı olarak meydana gelen ve sebebini tam anlayamadığınız pek çok rahatsızlıklar ve bazı allerjilerinizden tamamen kurtulduğunuzu görecek, ne kadar kolay olduğuna ise şaşıracaksınız.

Gıda intolerans testi ile metabolizmanıza yabancı kalmayacağınız bir yaşama başlayabilirsiniz. Test sırasında bünyenize dokunduğu tespit edilen gıdaları ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu gıdaları öğrenecek ve bağışıklık sisteminizin yükünü hafifletecek ve kronik hale gelmiş rahatsızlıklarınızda da, fark edilebilir bir düzelme göreceksiniz. Vücudunuzdaki hafiflemeyi hissedecek daha zinde olmanın keyfini yaşayacaksınız.
 

  • Kuponunuzu 30 Mart 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • Rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 863 17 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Kişi başı sadece 1 adet kupon alınabilir.
  • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır. 
  • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.


Adres: Batıköy Mh. Mimaroba Çarmıklı Cd. 311 J Blok D:2 Büyükçekmece / İstanbul

devamı..
89 TL

Lokasyon

42