Medya Oynatici

Dark Record Mania 2 Medya Oynatıcı Bonus'a özel 6 taksit avantajıyla 299 TL yerine sadece 199 TL!

199 TL

Detaylar

Dark Record Mania 2 Kayıt, 1080p MKV/H.264, 7.1 DTS/Dolby, Youtube, Torrent, Internet TV Medya Oynatıcı!

 

Dark Record Mania 2 Medya Oynatıcı Bonus'a özel 6 taksit avantajıyla 299 TL yerine sadece 199 TL!
7.1 TrueHD MKV filmleri hem izleyin hem de dilediğinizi kaydedin!
FullHD 1080p MKV ve MTS video dosyalarını ve 7.1 / 5.1 Dolby ve DTS'in tüm ses formatlarını kusursuz oynatan medya oynatıcı ile DVD kalitesinde kayıt imkanını bir arada sunan geliştirilmiş Record Mania 2 aramızda! Kızaklı disk takabileceğiniz Record Mania 2 ile tüm anılarınızı dijital ortama aktarabilecek, uydu alıcınızı bağlayarak TV'nizden kayıt yapabileceksiniz. Record Mania 2'nin ağ ve internet bağlantısı, Torrent indirme, Youtube, internet TV, internet Radyo özellikleri, Türkçe menü ve altyazı desteği sayesinde TV'nize yeni bir boyut kazandıracaksınız!
Kızaklı HDD ile Sata diskleri tek hamlede takabilirsiniz
Dark Rocerd Mania 2'ye disk takmak adeta çocuk oyuncağı. Uyum sorunu olmadan dilediğiniz kapasitede (Max 4TB) 3.5" dahili SATA diskinizi kızağa yerleştirip itin. İşte hepsi bu! Arşivinizi dahili disklerde tutarak daha düşük maliyetle dev depolama imkanına sahip olmak ve dilediğiniz diske kolayca erişebilmek Dark Record Mania 2'nin kızaklı disk çekmecesi ile mümkün!
DVD kalitesinde kayıt
Dark Record Mania 2'nin AV girişinden bağladığınız görüntü cihazlarından DVD kalitesinde kusursuz kayıtlar yapabilirsiniz. Digiturk/Dsmart/Dreambox veya uydu alıcınızı Record Mania 2'ye bağlayın ve kayıt tuşuna basın. Artık beğendiğiniz programları, heyecanlı maçları, mükemmel dizi ve filmleri DVD kalitesinde kaydedecek ve istediğiniz zaman tekrar izleyebileceksiniz. Dark Record Mania 2 sayesinde tüm uydu alıcılarını yeni nesil TV'nize HDMI üzerinden bağlayabileceksiniz. 
Diğer teknik özellikleri için tıklayınız.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti 6 TL’dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
  • Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.
  • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki iadelerinizde tutar kumbaranıza yüklenecektir. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz. 
  • İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.  
  • İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
  • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 
  • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
  • Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.
devamı..
199 TL

Lokasyon

49