Cikolatasepeti.com Hediye Çeki

Cikolatasepeti.com'dan yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde her üründe geçerli 20 TL'lik hediye çeki sadece 3 TL!

3 TL

Detaylar

Cikolatasepeti.com'dan yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde her üründe geçerli 20 TL'lik hediye çeki sadece 3 TL!

 

Türkiye’de butik çikolata kavramına kalite, lezzet ve kapıya teslim standartını getiren cikolatasepeti.com, dünyaca ünlü ve kaliteli onlarca farklı marka ve yüzlerce farklı ürün yelpazesine sahip.
Türkiye'nin en büyük ve rakipsiz çikolata mağazası olan Cikolatasepeti.com, özel günlerde müşterisine kapıya teslim ayrıcalığı ile sunabiliyor. Satışların %65’inin İstanbul lokasyonlu olması nedeni ile, çok yakında İstanbul’a ve belirli ürünlere özel aynı gün ürün teslimatı seçeneği geliştirecek cikolatasepeti.com, bu operasyon için İstanbul merkezli bir imalat, operasyon, paketleme ve Expres Çikolata kurye servisi barındıran hub kurmuş durumda.
Üretimini kendisinin yaptığı mamüllerin patentli ve taklit edilemez olduğu ürünler, aynı zamanda oldukça eşsiz kalitede lezzetlere sahip. İsviçre'li MILD CHOCOLATE patenti ile birleşen üretim kalitesinden çıkan bütün ürünlerde, en taze çikolatayı tatmak ayrıcalığına sahip oluyorsunuz.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

ÇİKOLATA
Bu denli tutkuyla sevdiğimiz çok az şey vardır. Tatlılar diyarının “tatlılığına” duyulan aşkın ötesine geçen bir tutku bu. Çikolata farklıdır; eşsiz ve alternatifi yoktur. Bir çikolata severin çikolata hakkında düşler kurması bile bir zevk, haz kaynağıdır. Çikolata sadece muhteşem lezzette bir yiyecek değildir. Bilinenden çok daha fazla yararları vardır. Çikolatanın kanseri önlemede, kalp hastalıklarını engellemede, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede rol oynadığı bilimsel bulgularla sabit. Aynı zamanda duygusal anlamda da kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. 

 

  • Bu kampanya 7 Kasım 2012 tarihine kadar yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kupon kodunuzu cikolatasepeti.com satın alma sayfasındaki Bonubon hanesine girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.

 

www.cikolatasepeti.com

devamı..
3 TL

Lokasyon

49