Kapadokya Turu

Kapadokya’nın tüm güzelliklerini 2 gün 1 gece boyunca, 5 yıldızlı Suhan Hotel’de konaklama dahil, 350 TL yerine 99 TL’ye yaşayın! Üstelik Bonus'a özel 6 taksit seçeneğiyle!

99 TL

Detaylar

Ürgüp,  Göreme, Paşabağ, Uç Hisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Peri Bacaları, Çavuşin,  Avanos, şarap imalathanesi, çanak çömlek atölyeleri, Sinasos, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Ihlara Vadisi… Kapadokya’nın tüm güzellikleri 2 gün 1 gecelik bu özel turda! Kapadokya Turu 5 yıldızlı Suhan Hotel’de konaklama ve kahvaltı dahil 350 TL yerine sadece 99 TL! Üstelik Garanti Bankası ve tüm Bonus kredi kartlarına özel 6 taksit seçeneğiyle!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
Otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım 
İkramlar
Rehberlik hizmeti
Tüm Kapadokya Bölgesi çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Konaklama ve Tursab Sigorta Bedeli - 79 TL (Ces Travel'a tur kaydı esnasında ödenecektir.)
Otelde alınan içecekler
Odalardaki minibarlar
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri girişleri
Öğle yemekleri

Tur Tarihleri 
18 - 20 Ocak
1 - 3 Şubat
15 - 17 Şubat
1 - 3 Mart
8 - 10 Mart
22 - 24 Mart
29 - 31 Mart

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

Tur Planı

Cuma İstanbul - Nevşehir Yolculuk
Saat 20:30 Bakırköy Boyner Önü
Saat 21:15 Zincirlikuyu Avangarde Önü
Saat 22:00 Kadıköy Eski İskele önü
Bolu - Ankara Yolu üzerindeki tesiste ihtiyaç molası

Cumartesi  Avanos - Kapadokya 
Sabah Kapadokya’da serbest kahvaltı molası ardından otele hareket. Otel müsait olduğu takdirde otele varış ve yerleşmek için kısa serbest zaman. Otelden rehber eşliğinde ayrılış. Ürgüp, Göreme, Paşabağ, Uç Hisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Peri Bacaları, Çavuşin, Avanos, Şarap İmalathanesi, Çanak çömlek atölyeleri, Sinasos (Eski Rum evleri) gezilerinden sonra otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama (İsteğe bağlı Kapadokya özel kuzu gecesi düzenlenecektir)

Pazar Avanos - İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltıdan sonra en geç 09:00’da otelden ayrılış. Rehber eşliğinde dünyaca ünlü Kaymaklı Yeraltı Şehri gezisi sonrası Ihlara Vadisi’ne hareket. Öğle yemeği molası & İstanbul'a dönüş için hareket.
 

 • Kuponunuzu 31 Mart 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Taksit kampanyası 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taksit kampanyasına tüm Garanti Bonus, American Express, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank, Tekstil Bank ve Ticari Kartlar dahildir.
 • American Express ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ekspres Limit ile yapılan işlemlerde taksit kampanyası geçerli değildir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılmak için EVET BONUBON yazıp kart numaralarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0216 405 19 20 ve 0536 722 0503  numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kullanılmış sayılacaktır.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Söz konusu fiyat 2 kişilik odada kişi başı konaklamalarda geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet kupon satın alınmalıdır.
 • Odada tek kişi, odaya ilave yatak ve çocuk ücreti uygulamaları Ces Tur'a ödenecektir. 
 • Tura tek kişi katılacak kişilerin 60 TL fark ödemesi gereklidir.
 • 3-12 yaş çocuklar için 100 TL otobüs koltuk ücreti olup acentaya ödenecektir.
 • Doğuş Yeni İnternet Reklam Pazarlama ve Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi, Bonubon Tur Seyahat Acentası ünvanı ve 7386 belge numarasıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca verilen A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesine sahiptir.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.
 • Yeterli doluluk sağlanamadığı tarihlerde en geç  3 gün önce bildirmek kaydıyla Ces Travel turu iptal edebilir. Bu durumda diğer turlarına kayıt yapma hakkına sahip olacaksınız.
 • Acenta otellerin yoğunluk durumuna göre aynı standartlarda değiştirme hakkına sahiptir.
devamı..
99 TL

Lokasyon

42