Bilinçaltı Almanca Eğitim

Eğitimde en yeni teknoloji! 8 uyanık ve 8 uykuda olmak üzere 16 seviyeden oluşan Çift Katmanlı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemi 450 TL yerine sadece 110 TL!

110 TL

Detaylar

Eğitimde en yeni teknoloji! 8 uyanık ve 8 uykuda olmak üzere 16 seviyeden oluşan Çift Katmanlı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemi 450 TL yerine sadece 110 TL!

 

Çift Katmanlı Bilinçaltı Almanca ile uykunuzda Almanca öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz.
Sistem çift katmanlı motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sistemdir. Bu çok etkili sistem sayesinde Almanca sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan uykuda Almanca öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olun!
Sistem, Alman hocalar tarafından kurgulanmış ve monotonik olarak profesyonel stüdyoda seslendirilmiştir. Ardından çift katmanlı olarak bilinçüstü ve bilinçaltı kodlama teknikleri ile yeniden yapılandırılmıştır. Kullanıcının genel başlangıç altyapısı olması veya başlangıç seviyesinde eğitime devam etmesi tavsiye edilmektedir. Bilinçaltı Almanca eğitim sistemi; internet panelinde şifrelendirilmiş sayfalara girilerek indirilmektedir. Almanca eğitim amaçlı iki bine yakın kişi bu sistemden faydalanmakla birlikte; kişisel kapasiteye bağlı kullanımınızda süre kısıtlaması yoktur. Sistem bir kurs sistemi değildir, dijital ortamda bilinçaltı kodlamalarla monofonik telkin yontemleri ile oluşturulmuş çift katmanlı ses dosyalarıdır ve güncellemelerle birlikte hediye eklentiler de gönderilmektedir. Bilinçaltınızda varolanları farkında olmadan yüzeye çıkarmakla birlikte; mevcut altyapınızı da geliştirerek üstüne yapılandırma oluşturmaktadir. Farkına varmadan öğrenme tekniği üzerine geliştirilen bir çalışmanın ürünüdür.
Sistemin temeli en cok kullanılan 2500 kelimeyi temel alarak günlük konuşma ve pratik düşünme altyapınızı öne çıkararak Almancanızı geliştirmektir. Günlük yaşamdan iş hayatına, seyahatten ikili görüşmelere kadar bir çok alanda zor olan kalıp fadeleri beyninize monotonik kodlamalarla kazinacaktir. Sistemi dinlerken farkinda olmadan keyifli bir soru-cevap-dinleme-anlama becerisi geliştireceksiniz. Sistemdeki amaç Almanca konuşan herhangi bir Almanın yaptığı gibi Almanca dilbilgisinin %25'ini temel alarak geliştirilmiş olmasıdır. Hiçbir şekilde yazılı metin içermez, dil bilgisi kuralları yoktur, kendi dilinize çeviri yoktur. Kurduğunuz cümlelerdeki kelimelerden bilmediklerinizi farkına varmadan, tıpkı bir çocuğun anadilini öğrenmesi kadar çabuk öğreneceksiniz. Çocuklar önce dinlemeyi, sonra konuşmayı, sonra soru sormayı öğrenir; 7 yaşından itibaren okuma ve yazmayı öğrenir. Siz de bilinenin aksine okuma ve yazma yapmadan Almanca öğrenecek ve geliştireceksiniz.
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Sınırlı sayıda kontenjan mevcuttur.
  • lisanegitimseti@gmail.com adresine fırsat kodunuz ile e-posta yollayarak 306 derslik bilinçaltı sesli kodlama içeriğe  ulaşabilirsiniz. Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresinize e-posta ile gonderilecektir. 
  • Uyurken Almanca 16 paketten oluşan (8 gündüz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemine, sesli bilinçaltı Almanca eğitimi derslerine sahip olacak; tatilde, sokakta, işyerinde internet erişiminizin olduğu her yerde dinleyebileceğiniz online 306 sesli ders içeriğine sahip olacaksınız.
  • Dilediğiniz kadar Uykuda Almanca Bilinçaltı Almanca eğitim kuponu satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • Download edilebilir içerik e-posta adresinize gönderildiğinde, iptal ve iade seçeneğiniz ortadan kalkmış olacaktır. Satınalan kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.
devamı..
110 TL

Lokasyon

47