Dil Kursu

Bağdat Caddesi Avrupa Dilleri farkıyla 2.5 aylık yabancı dil eğitimi, TOEFL ya da IELTS kursu 2.400 TL yerine 499 TL'ye Garanti Bankası ve tüm Bonus kredi kartlarına özel 12 taksit seçeneğiyle!

499 TL

Detaylar

İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Rusça, Türkçe, İş İngilizcesi'nden dilediğiniz biri! 

Bağdat Caddesi Avrupa Dilleri farkıyla 2.5 aylık yabancı dil eğitimi, TOEFL ya da IELTS kursu 2.400 TL yerine 499 TL'ye Garanti Bankası ve tüm Bonus kredi kartlarına özel 12 taksit seçeneğiyle!

Avrupa Dilleri TOEFL, IELTS, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Türkçe ve İş İngilizcesi dillerinden birini seçebileceğiniz 120 dersten oluşan özel eğitimi sunar...

Anadolu Yakası'nın iki Yetkili TOEFL Merkezi'nden biri olan Avrupa Dilleri'yle TOEFL ve IELTS'de başarıyı garantileyin! 

Dünyaya yön veren dil İngilizce; köklü Avrupa dilleri Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, ticaretin yükselen dili Rusça ya da Türkiye'de yaşayan yabancıların hayatını kolaylaştıracak Türkçe eğitimi %80 fırsatla sizlerle buluşuyor! İster konuşma pratiği yapmak adına, ister gramer eksiklerinizi kapatmak için tercih edeceğiniz Avrupa Dilleri'nin sunduğu 120 derslik bu fırsat her seviyeden yabancı dil bilgisine hitap ediyor.

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.

devamı..

Kullanım Koşulları

Avrupa Dilleri Hakkında (Kuruluş 1991)
Bünyesinde 3 farklı iş kolunu barındıran Avrupa Dilleri, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Türkiye'de Yabancı Dil Kursları, Hoca Destekli interaktif Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri veren Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim kurumudur. Avrupa Dilleri Yetkili Toefl Sınav Merkezi olup ayrıca Alman konsolosluğunun kabul ettiği Telc sınavı merkezidir. IELTS – GMAT – GRE – SAT v.b birçok uluslararası sınavlara alanında formasyon sahibi ve anadilinde eğitim veren öğretmenlerle, uygun zaman dilimlerinize göre seçebileceğiniz haftasonu ve hafta içi sınıflarında esnek saatlerde eğitim alma imkanınız  vardır. Eğitiminiz sadece sınıf içi olarak sınırlı kalmaz, Tell Me More online eğitim programı desteğiyle, internet erişiminiz olan her yerde program ortamına bağlanıp pratik yaparak sınıf içinde aldığınız eğitimi destekleyebilirsiniz.

Akıllı Tahtalar
Değişimler, yenilikler müşterilerin beklentileri ve isteklerinin paralelinde eş zamanlı gerçekleşmektedir.Son zamanların mükemmel teknolojik buluşu olan “Akıllı tahtalar” sınıf içi eğitimlerine ayrı bir farklılık getirmiştir . Anında internete bağlanan sonsuz kaynağa ulaşılan, sınıf içi müfredatını teknolojiye uyarlayan, dersleri kayıt (sesli görüntülü) yapıp öğrencilere mail olarak atabilen, yüzlerce yeni aktiviteyi uyarlayan bu tahtalar eğitimi çağdaş bir şekilde aktif yaşamla kaynaştırmaktadır.

Tell Me More online öğrenci portalı tüm öğrencilere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Portalların bulunduğu server'ların tamamı Avrupa Dilleri'ne ait olup, hızlı ve teknolojik altyapıya sahiptir.

TOEFL, TOEIC ve Council of Europe Denkliği
Tell Me More Online Yabancı Dil Eğitim Çözümleri eğitim içerikleri ve gerçekleştireceğiniz çalışmalar TOEFL, TOIC VE COUNCIL of EUROPE standartları ile uyumludur.

Uluslararası Referanslar
Bugün 72 ülkede, 8 milyon kullanıcının tercih ettiği Tell Me More Online Yabancı Dil Eğitim Çözümleri, London School of Economics, Sorbonne, Princeton, Arizona State University, Universidad International de Madrid, Michigan State University, Universita di Roma gibi dünyanın çeşitli bölgelerinden belli başlı eğitim kurumları tarafından bilgisayar destekli dil eğitiminde kullanılmaktadır.
 

 • 1 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taksit kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taksit kampanyasına tüm Garanti Bonus, American Express, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank, Tekstil Bank ve Ticari Kartlar dahildir.
 • American Express ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ekspres Limit ile yapılan işlemlerde taksit kampanyası geçerli değildir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılmak için EVET BONUBON yazıp kart numaralarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi için 0216 467 64 44, 0216 467 64 43, 0216 360 70 07, 0216 360 48 51, 0530 200 99 22, 0532 236 24 00, 0533 412 03 12, 0555 996 77 12, 0507 960 10 42, 0507 960 10 46, 0507 960 10 48 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra talep edilen iptallerde iade kumbaraya yapılacaktır.
 • Aldığım kuponu kullanamazsam diye endişelenmeyin. Kampanya bitiminde kullanamadığınız kuponlarınız otomatik olarak kumbaranıza yüklenecektir.
   

Adres: Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal/istanbul
www.avrupadilleri.com

devamı..
499 TL

Lokasyon

42