Elektronik Sözlük

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe dillerinde 60.000'den fazla kelimeyi barındıran Elektronik Sözlük 50 TL yerine sadece 11.90 TL!

11,90 TL

Detaylar

Hem çalışanlar hem de okula gidenler için!

 

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe dillerinde 60.000'den fazla kelimeyi barındıran Elektronik Sözlük 50 TL yerine sadece 11.90 TL!
- Yabancı dil derslerinde hızı arttırır, kolay öğrenim sağlar.
- Size Ve çocuklarınıza pratik yaptıracak en iyi eğitmen
- Normal sözlüğe göre 20 kat daha hızlı kullanım sağlar.
- Okula giden çocukların yabancı dil derslerinde kolay ve pratik öğrenim sağlar.
- Yurtdışı seyahatlerinizde tek kelime yabancı diliniz olmasa bile, zor anlarda sizi kurtarır.
- Pratik yapmanız için otobüste, okulda ve evinizde en iyi dil eğitmeniniz olacak.
Ürün Bilgileri
- 6 Dilde 10.000 kelime kapasiteli (İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca,Türkçe)
- Dünya Saati
- Döviz Çevirici
- Hesap makinesi
- Saat
- Alarm
- Geniş LCD Ekran
- Ufak ve hafif tasarım
Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen aşağıda yer alan Detaylar bölümünü tıklayınız.
devamı..

Kullanım Koşulları

  • Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti KDV hariç İstanbul içi 3.50 TL, İstanbul dışı 6.20 TL’dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
  • Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.
  • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonraki iadelerinizde tutar kumbaranıza yüklenecektir. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.  
  • İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
  • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 
  • Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
  • Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.
  • Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz.
devamı..
11,90 TL

Lokasyon

42